Polyolefin ve PVC Shrink Filmler

Polyolefin Shrink Film

Polyolefin shrink film birbirine çapraz bağlı 5 katlı filmden oluşması nedeni ile yırtılma ve delinmelere karşı mukavemeti yüksek bir üründür.
Polyolefin Shrink FilmFilmin çok katlı olması nedeni ile oksijen bariyer özelliğine de sahip olup, ambalajlanan ürünlerin (özellikle gıda) bayatlamasına müsaade etmez.
Polyolefin shrink filmdeki yüksek saydamlık ve parlaklık ambalajlanan ürüne cazip bir görünüm kattığı gibi satışını da hızlandırır.
Bu ürün gıda, kozmetik, parfümeri, hediyelik ev eşyaları, oyuncak, kırtasiye ve daha bir çok sektörde sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

PVC Shrink Film
Pvc shrink film, promosyon ve teşhir ürünlerinin ambalajı için geliştirilmiş düşük sıcaklıklardaki uygulamalar için ideal bir üründür.PVC Shrink Film
Pvc shrink film son derece esnek darbelere karşı mukavemeti yüksek bir üründür.

Paketlenen ürünün formuna kolaylıkla uyum sağlar. Soğuğa karşı dirençlidir. Pvc shrink filmdeki yüksek saydamlık ve parlaklık ambalajlanan ürüne cazip bir görünüm kattığı gibi satışını da hızlandırır. Bu ürün gıda, kozmetik, parfümeri, hediyelik ev eşyaları, oyuncak, kırtasiye ve daha bir
çok sektörde sorunsuz olarak kullanılmaktadır.

İzin ve Kalite Belgelerimiz